VIDEO/ Kamioni përplaset me taksinë në “Astir”, krijohen radhë të gjatë trafiku

schedule08:23 - 23 Maj, 2022

schedule 08:23 - 23 Maj, 2022

Një kamion është përplasur me një taksi mëngjesin e kësaj të hëne (23 maj).

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Astirt në Tiranë.

Nga aksidenti nuk ka persona të lënduar.

Si pasojë e përplasjes janë krijuar radhë të gjata trafiku.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./abcnews.al/