Kamioni del nga rruga në Rinas/Plagoset drejtuesi e kishte zënë gjumi

schedule10:38 - 27 Dhjetor, 2017

schedule 10:38 - 27 Dhjetor, 2017

Një kamion i tonazhit të rëndë humbi drejtimin dhe për pasojë doli nga rruga. Aksidenti ndodhi në segmentin, Fushë Krujë Rinas dhe sipas policisë drejtuesi udhëtonte i vetëm. Dyshohet se atë mund ta kishte zënë gjumi dhe si pasojë humbi dhe kontrollin e mjetit. Për fat shoferi vetëm mori disa plagë dhe u dërgua për mjekim në spitalin e Tiranës./abcnews.al