“Ju jeni toksik. Dëshiron të kontrollosh jetën time edhe tani?” Icardi zbuloi se Wanda i shkruan pas ndarjes dhe i rrëfeu dashurinë e tij

schedule21:56 - 25 Shtator, 2022

schedule 21:56 - 25 Shtator, 2022

Marrëdhënia mes Mauro Icardit dhe Wanda Nara mbetet e pasigurt.

Tre ditë pasi Wanda njoftoi ndarjen e saj, lojtari, i cili luan për Galatasaray, postoi pamje të rejaj me Narën.

Icardi zbuloi se Wanda i dërgoi mesazh gjithsesi. “Ju jeni të vetmuar. Ose thua se je i vetmuar, por je toksik”, ka shkruar Mauro, duke postuar pamjen e parë të një bisede me një grua.

Në një tjetër rrëfim, argjentinasi tregoi se si Wanda e pyet në korrespodencë se ku ishte dhe pse vendosi të dilte shëtitje, dhe të mos qëndronte me fëmijën. Sulmuesi përgjigjet mjaft nervoz se nuk është i detyruar të japë shpjegim, sepse ishte Wanda ajo që e la, shkruan abcnews.al.

Më pas Icardi shton me ironi: “Tani doni të kontrolloni jetën time edhe pasi të jemi ndarë?” Sepse ti je gënjeshtare, e martuar edhe beqare,”u përgjigj Wanda Nara . “Ne jemi të njëjtët!” ka shkruar Icardi.

“Nuk ke asgjë që dëshiron të më thuash fillimisht, apo jo? Mirë, më fal”, shkruan Wanda. “Sa helmuese je!” Icardi u përgjigj. Megjithatë, pas 10 minutash, futbollisti publikoi një pamje të një videotelefonate me Wanda, të cilën e nënshkroi me tekstin e mëposhtëm: “Të dua, Toxie”.

Pas pak, Icardi i fshiu këto histori. /G.D abcnews.al/