Jonida Vokshi shfaqet me bikini pas lindjes, bashkëshorti i bën komentin epik

schedule09:57 - 2 Gusht, 2020

schedule 09:57 - 2 Gusht, 2020

Moderatorja e njohur Jonida Vokshi ka vetëm pak javë, që është bërë nënë për herë të parë.

Ajo duket më në formë se kurrë dhe këtë e ka vërtetuar me foton e postuar së fundmi, ku shfaqet me bikini dhe shumë seksi.

Mirëpo, krahas fotos, komenti që ka marrë më shumë vëmendje është pikërisht ai i bashkëshortit, Besnikut.

“Kush o kjo”, i shkruan ai Jonidës.

Çifti këto ditë ndodhen me pushime në jug të vendit, tashmë së bashku me vogëlushen e tyre Emi./abncews.al