Jo vetëm Morata, në Torino ka zbarkuar dhe bukuroshja Alice

schedule09:38 - 24 Shtator, 2020

schedule 09:38 - 24 Shtator, 2020

Alvaro Morata u rikthye te Juventusi në formë huazimi, nga Atletico Madrid. Por sulmuesi spanjoll, nuk ka zbarkuar i vetëm në Torino.

Së bashku me të, ka mbërritur dhe gruaja e tij, Alice Campello. Partnerja e Moratas është një ndër femrat më seksi në botën e futbollit./abcnews.al