Jetë luksi në Dubai, Mozzik dhe Loredana shfaqen për herë të parë bashkë pas ribashkimit

schedule17:10 - 15 Shkurt, 2021

schedule 17:10 - 15 Shkurt, 2021

Çifti i njohur, Mozzik dhe Loredana janë ribashkuar dhe po kalojnë disa ditë të mira pushime në Dubai, bashkë me vogëlushen e tyre, Hanën.

Dyshja nuk i kanë kursyer postimet në rrjetet sociale, ndërsa së fundmi kanë pozuar së bashku. Mozzik ka publikuar në Instastory një foto në pasqyrën e makinës, ku shihet dhe Loredana.

Gjithashtu reperi ka ndarë një foto të Loredanës me Hanën, me mbishkrimin “Fotoja e vitit”.

Nga ana tjetër, Loredana ka publikuar një foto të Mozzikut me Hanën me mbishkrimin “Fotoja e ditës”./abcnews.al