“Jena de”, Bes Kallaku “bëhet tapë” dhe publikon bashkëpunimin e radhës me artistin e njohur

schedule20:10 - 27 Nëntor, 2021

schedule 20:10 - 27 Nëntor, 2021

Aktori i njohur, njëherazi dhe moderator i spektaklit “Kosherja”, Bes Kallaku, ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Jena de”. Ky është hiti i radhës nga këngëtari, i cili vjen në bashkëpunim me Andreas.

Ata e kanë shoqëruar këngën me videoklip, të cilin e kanë publikuar në platformën “YouTube”.

Kallaku nuk kishte lajmëruar më parë lidhur me lancimin e kësaj kënge dhe për fansat ishte një surprizë e madhe.

Me siguri edhe ky bashkëpunim do të ketë një sukses të garantuar njësoj si këngët e tjera të Besit. Për më shumë shikoni videon më poshtë:

/abcnews.al