“Jemi në rrugën e duhur”, Rama: Kini besim, nesër do jemi krenarë se si ia dolëm nga kjo luftë e mallkuar

schedule08:08 - 29 Mars, 2020

schedule 08:08 - 29 Mars, 2020

Kryeministri Edi Rama në vijim të reagimeve të tij për situatën e krijuar nga koronavirusi në vendin tonë, bën sërish thirrje për durim.

Shefi i qeverisë përmes një video të postuar në profilin e tij në Facebook, shkruan se jemi në rrugën e duhur dhe se kur të kalojë e gjithë kjo do të ndihemi krenarë.

MIRËMËNGJES😊 kini besim, jemi në rrugën e duhur dhe nesër do jemi krenarë për se si dolëm nga kjo luftë e mallkuar.

MIRËMËNGJES😊kini besim, jemi në rrugën e duhur dhe nesër do jemi krenarë për se si dolëm nga kjo luftë e mallkuar🇦🇱

Gepostet von Edi Rama am Samstag, 28. März 2020

“MIRËMËNGJES😊

kini besim, jemi në rrugën e duhur dhe nesër do jemi krenarë për se si dolëm nga kjo luftë e mallkuar.”, shkruan Rama./abcnews.al