“Ishim në një lidhje për 3 muaj”, ish i dashuri i zbulon të fshehtat Melania Trump

schedule12:47 - 3 Korrik, 2020

schedule 12:47 - 3 Korrik, 2020

Zonja e Parë e Amerikës, Melania Trump ka tërhequr gjithmonë vëmendjen për jetën e saj përpara se të njihej me presidentin Donald Trump.

Së fundmi, ka qenë ish-i dashuri i Melanies që ka treguar shumë të fshehta për të, nga mënyra se si janë njohur dhe sesi u ndanë. Peter Butoln, një gazetar slloven, ka thënë se kanë qenë bashkë në shkollën e mesme, derisa ajo ende nuk ishte e famshme dhe jetonte në Slloveni. Ai zbuloi për mediat se si u takuan, si dhe detaje për lidhjen e tyre.

“Ne kemi qenë në një lidhje për tre muaj. Mbaj mend saktësisht, shkolla kishte mbaruar dhe vera ishte para nesh. Në atë kohë, i gjithë ekipi u mblodh në Tromostovlje në Ljubljana. Melania erdhi edhe me miqtë e saj. Unë shkova në shkollë të mesme dhe ajo shkoi në shkollë të mesme për dizajn”, u  shpreh ai.

Më tej, tregoi se në takimin e tyre të parë, ai shkoi në banesën e Melania, ku ajo jetonte në atë kohë.

“Ishte një apartament i vogël, dhomë gjumi. Ajo jetonte atje me motrën e saj Ines, e cila ishte katër vjet më e madhe. Ata së pari jetuan me babanë e tyre në një apartament me qira, dhe më pas babai i tyre u bleu atyre një apartament. Ajo ishte vetëm në apartamentin tim dy herë. Ishte e bukur dhe shumë e re. Asaj nuk i pëlqente të dilte vazhdimisht, nuk pinte alkool si vajzave të tjera. Lidhja jonë u nda nga ushtria, për të cilën shkova të shërbeja në Jastrebarsko. Që atëherë nuk jemi dëgjuar më me njëri-tjetrin”, përfundoi ai.