Intervista e plotë e Albin Kurtit në ABC News

schedule23:12 - 26 Tetor, 2019

schedule 23:12 - 26 Tetor, 2019

Kandidati për kryeministër në Kosovë Albin Kurti ishte mbrëmë i ftuar në studion e ABC Neës përballë gazetares Mirela Milori. Kurti foli për takimin me Edi Ramën, për Thaçin, Vuçiçin dhe për çështje të ndryshme si shkëmbimi i territoreve, mini shengeni ballkanik apo liberalizimi i vizave. /abcnews.al