Ilir Meta dhe lojërat politike

schedule14:47 - 14 Prill, 2018

schedule 14:47 - 14 Prill, 2018

Mielli, vezët dhe uji, përbërësit që zëvendësuan komunikimin në Kuvend, spikatën javën politike që lamë pas, për shkak të efektit viziv që krijuan. Por “Politika në ABC News” është fokusuar tek një zhvillim që nuk ndodhi aq hapur, por që riktheu aludimet e dikurshme mbi Ilir Metën e ambasadorin amerikan Donald Lu. Detajet na i sjell Mimoza Koçiu me Politika në ABC News. /abcnews.al