Ideale për pushime, 6 modele flokësh që realizohen për 5 minuta

schedule16:33 - 15 Dhjetor, 2021

schedule 16:33 - 15 Dhjetor, 2021

Flokët mund t’i japin stil shtesë pamjes tonë, që nga mëngjesi deri në mbrëmje. Festat e fundvitit po afrohen dhe tashmë jemi duke menduar për çdo gjë që do të na japë gëzim. Nga veshjet festive, grimi dhe sigurisht frizurat e flokëve. Edhe në zyrë këto ditë duam që pamja jonë të ketë diçka të veçantë.

Pra, në raste të tilla, kemi nevojë për sugjerime të thjeshta dhe të shpejta për t’u marrë me flokët në vetëm disa minuta. Dhe aleati ynë në këtë sfidë mund të jenë aksesorët e flokëve. Me printe dhe ngjyra të theksuara, njëngjyrëshe ose jo, gjeni aksesorin tuaj të preferuar dhe përshtateni me një model flokësh të thjeshtë.

imazh

imazh

imazh

imazh

imazh

imazh

/abcnews.al