FOTO/ Pranë djalit dhe bashkëshortes, Rama kthehet në fshatin e të ëmës i veshur me të zeza

schedule22:42 - 9 Gusht, 2020

schedule 22:42 - 9 Gusht, 2020

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të largohet nga zhurma e qytetit për t’u qetësuar në bregdetin e Vlorës.

Ai është fotografuar pasditen e sotme në fshatin Vuno të Vlorës i veshur me të zeza me një kapele të zezë. Pranë tij duket duke bashkëshortja e tij Linda Rama dhe djali i vogël Zaho.

Ndërkohë që truproja i kreut të qeverisë kujdeset për sigurinë e tij dhe të familjes së tij, duke vëzhguar zonën përreth.

Fshati Vuno është edhe fshati i lindjes së nënës së tij Aneta Rama, e cila u nda nga jeta disa ditë më parë./abcnews.al