Humb jetën i riu në Dibër

schedule22:02 - 30 Shtator, 2018

schedule 22:02 - 30 Shtator, 2018

Një 25-vjeçar u qëllua me thikë dhe humbi jetën mbrëmjen e së dielë në spitalin e Peshkopisë.

Viktima sipas policisë është I.Zogu nga fshati Arras, i cili u godit disa herë me thikë nga persona të paidentifikuar.

Ai kishte marrë plagë në këmbë dhe pjesën e përparme të barkut.

Zogu ka ndërruar jetë në urgjencën e spitalit të Peshkopisë.

Policia e Dibrës ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe po punon për identifikimin e autorëve të vrasjes./abcnews.al