A është penduar? U kap “mat” me të dashurin, e reja i jep mesazh “live” bashkëshortit në Gjermani: Të ketë turp familja jote

schedule12:47 - 30 Maj, 2022

schedule 12:47 - 30 Maj, 2022

Tradhtia e saj ndaj të shoqit u bë virale me shpejtësi në mediat sociale. 20-vjeçarja në Librazhd, ka treguar detaje të tjera pas momentit kur familjarët mësuan tradhtinë.

Ajo ka thënë se prindërit e kanë pritur keq, e të dyve i kanë rënë të fikët në momentin kur kanë mësuar ngjarjen. E reja rrëfen edhe bisedën që ka pasur me të shoqin, për të cilin thotë se e ka sharë dhe mallkuar.

Ndërkohë në një mesazh për bashkëshortin e saj, ajo është shprehur se duhet t’i vijë turp që e bëri shërbëtore.

“Bashkëshortit doja t’i thoja pse nuk më more me vete. Pse më bërë shërbëtore. Dhe të ketë turp familja jote që më dhunoi dhe më bëri të gjitha. Edhe jam penduar edhe nuk jam penduar për lidhjen. Falje nuk u kërkoi atyre por vetëm familjes time. Sepse gabova dhe mami më thoshte kujdes. Por gabova dhe i kërkoj shumë falje.” tha e reja.
/abcnews.al/