Horoskopi 16 Shtator 2023/ Çfarë kanë rezervuar yjet për ju këtë fundjavë, mësoni surprizat

schedule07:07 - 16 Shtator, 2023

schedule 07:07 - 16 Shtator, 2023

DASHI

Gjatë orëve në vijim nuk do ndiheni plotësisht mirë me veten apo me partnerin pasi keni shumë dyshime edhe për marrëdhënien tuaj… Mundohuni të qetësoni tensionet.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 16 shtator 2023), më në fund do të gjeni pak qetësi pasi ditët e fundit janë karakterizuar nga tensione të kota. Pjesërisht fajin e ka pasur puna dhe pjesërisht partneri që nuk ju ka dhënë përgjigje. Bëhuni gati për një fundjavë pushimi dhe rikuperimi psiko-fizik.

BINJAKËT

Gjatë së shtunës do të ndjeni ndikimin e Mërkurit dhe Venusit që do t’ju bëjë të pathyeshëm nga të gjitha këndvështrimet, nga puna në dashuri. Megjithatë, mund të ketë disa argumente përpara, si në aspektin e punës ashtu edhe në atë të dashurisë. Asgjë e rëndë prandaj mos u shqetësoni.

GAFORRJA

Ditën (e shtunë 16 shtator) do të ndiheni shumë mirë edhe nëse keni ende çështje për të zgjidhur dhe nuk keni as forcë dhe as dëshirë të debatoni me dikë.

LUANI

ipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 16 shtator 2023), së shpejti do të merrni një lajm të shkëlqyer që do t’ju mbajë të lumtur gjatë gjithë fundjavës. Edhe në dashuri po përjetoni një periudhë të lumtur pasi jeni më se të lumtur me partnerin. Jupiteri ju jep shanse të mira për sukses në punë. Guxim.

VIRGjËRESHA

Do të përballeni me një moment stresi për shkak të disa personave që përpiqen t’ju fusin gozhdë nën rrota. Tani është koha për t’u përballur me këta njerëz dhe për të pyetur pse sillen ashtu. Me qetësi, pa u grindur…

PESHORJA

Gjatë ditës së nesërme, e shtunë 16 shtator, do t’ju duhet të përballeni me disa tensione në punë. Asgjë nuk ju ka shkuar mirë ditët e fundit. Mundohuni të largoheni për pak për të rimbushur bateritë tuaja.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 16 shtator 2023), ju po kërkoni një mënyrë për të dalë nga rëra e gjallë, por nuk mungojnë momente.

SHIGJETARI

E shtuna do të jetë paksa e përmbajtur: nuk ndiheni në formë të shkëlqyer dhe as nuk dëshironi të përballeni me pengesa në rutinën tuaj. Mundohuni t’i bëni gjërat më me qetësi.

BRICJAPI

Do të jetë një ditë e vështirë dhe e ndërlikuar, veçanërisht kur bëhet fjalë për dashurinë. Shumë prej tyre janë të larguar fizikisht nga partneri, për shkak të punës, të tjerë janë tepër xhelozë dhe shpesh nuk sillen në mënyrë racionale…

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 16 shtator 2023), po fillon për ju një periudhë më e mirë se ajo e mëparshme me yjet që do t’ju buzëqeshin sërish. Lëreni për pak punën mënjanë për t’i dhënë më shumë rëndësi jetës suaj private.

PESHQIT

Mund të përjetoni një rikthim, por mbani mend se supat e ngrohura nuk janë kurrë një zgjedhje e mirë. Vazhdoni të mbroni zgjedhjet tuaja pa u kthyer prapa.