Henderson i kthehet kundër një tifozi të Liverpoolit, ia “vodhi” fanellën një fëmije

schedule16:51 - 24 Janar, 2022

schedule 16:51 - 24 Janar, 2022

Liverpool arriti të merrte një fitore kundër Crystal Palace me shifrat 1-3, sfidë e luajtur në kuadër të javës së 23-të të Premier Leagues.

Një moment interesant është kapur nga tifozët, ku shihet kapiteni Jordan Henderson duke i bërtitur një tifozi të “The Reds”.

Kapiteni  shkoi te tifozët dhe ia hodhi fanellën e tij një fëmije, por një i moshuar ia vodhi atë. Reagimi i mesfushorit të Kombëtares së Anglisë ishte epik. Ai detyroi atë që t’ia kthente fanellën atij djaloshi.

/f.a/abcnews.al