Gjendet një sasi kanabisi në rrugën drejt malit të Moravës në Korçë

schedule17:03 - 21 Tetor, 2017

schedule 17:03 - 21 Tetor, 2017

Gjendet një sasi kanabisi në rrugën drejt malit të Moravës në Korçë Një sasi lëndë narkotike e dyshuar si kanabis sativa është gjetur e hedhur poshtë një ure në Korçë. Droga ndodhej në rrugën që të çon drejt malit të Moravës. Lënda narkotike nuk ka qenë e paketuar dhe policia thotë që dyshohet të jetë hedhur aty disa muaj më parë. Policia po punon për të identifikuar poseduesit e lëndës narkotike.