Gjendet i pajetë peshkatari në lumin Drin

schedule15:05 - 28 Janar, 2019

schedule 15:05 - 28 Janar, 2019

Gjendet trupi i pajetë i një personi në lumin Drin të Lezhës. Viktima është Agim Zeqja , rreth 50 vjeç. Ai është pëshkatar dhe është gjetur fare pranë vendit ku zinte peshk. Dyshohet se 50 vjeçari është mbytur, por ekspertiza mjeko ligjore pritet të përcaktojë shkakun e vërtetë të vdekjes së tij./abcnews.al