VIDEO/ Gjenden dy makina në det në zonën e Sarandës, mister rrethanat

schedule22:33 - 18 Nëntor, 2020

schedule 22:33 - 18 Nëntor, 2020

Dy makina janë gjetur brenda në det në zonën e Sarandës mbrëmjen e sotme.

Burime bëjnë me dije për ABC se ato janë gjetur nga zhytësit e Spiranca Diving Center. Mbeten mister arsyet si dhe koha e mbytjes së tyre.

Nga pamjet që ABC ka siguruar duket se ata kanë disa kohë që qëndrojnë aty pasi makina janë vjetërsuar dhe kanë pësuar ndryshkje./mv.abcnews.al