Gigi Hadid thyen heshtjen, zbulon për herë të parë emrin e vajzës

schedule07:26 - 22 Janar, 2021

schedule 07:26 - 22 Janar, 2021

Gigi Hadid më në fund ka zbuluar emrin e vajzës së saj, katër muaj pasi lindjes. Modelja 25-vjeçare zbuloi se e ka quajtur vajzën katër muajshe ‘Khai’, pas një ndryshimi që kishte bërë në bion e saj në Instagram.

“Nëna e Khai”, lexon në krye të biografisë së saj. Megjithatë, emri ka një ngjashmëri me emrin e mesëm të motrës së Gigi, Bella Hadid, Khair.   Modelja dhe partneri i saj, Zayn Malik janë treguar shumë hermetik përsa i përket vogëlushes së tyre.

Numri i saj i parë: Emri i vajzës së saj qëndron në krye të biografisë së saj

Gjatë kësaj periudhe të ëmbël, ata kanë ndarë shpesh momente me të, por duke mos zbuluar portretin e saj. Pak kohë më parë, u spekulua se emri i saj mund të ishte Dorothea, thashetheme të cilat lindën pas një kënge që publikoi Taylor Swift. Sidoqoftë, burimet më vonë thanë TMZ se nuk ishte e vërtetë. /abcnews.al

'Nëna e Khai': Gigi Hadid më në fund ka zbuluar emrin e vajzës së saj, katër muaj pasi e mirëpriti atë në botë

Shume e lezetshme!  të enjten, supermodelja, 25, festoi vajzën e saj të vogël duke mbushur katër muaj