Georgina shijon pushimet me Ronaldon, provokon me format bombastike

schedule10:54 - 14 Korrik, 2020

schedule 10:54 - 14 Korrik, 2020

Georgina Rodriguez është një ndër personazhet më të komentuer në media. E dashura e yllit të futbollit, Cristiano Ronaldo ka tërhequr gjithmonë vëmendjen për bukurinë e saj, por dhe për fotot provokative që ndan në rrjete sociale.

Përveç se është shumë e përkushtuar ndaj fëmijëve, Georgina një vëmendje të veçantë i kushton dhe stërvitjes, dhe falë punës së palodhshme ajo ka një fizik perfekt. “Kur jeta fillon dhe dashuria nuk mbaron kurrë”, kanë qenë fjalët që ka shkruar bukuroshja krahas postimit që ka marrë me mijëra komente.

Bukuroshja po shijon disa ditë pushime së bashku me Cristianon dhe fëmijët e tyre, ku nuk ka nguruar të ndajë foto edhe në rrjete sociale. Ditën e djeshme, Georgina ka publikuar disa foto teksa po kalon kohë në jaht, duke nxjerrë në pah edhe njëherë format perfekte trupore. /abcnews.al/

 

View this post on Instagram

 

Donde la vida comienza y el amor nunca termina 💘🏝👨‍👩‍👦

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on