Georgina Rodriguez sjell pamje nga pushimet në Mallorca së bashku me Ronaldon dhe pesë fëmijët e tyre

schedule23:14 - 25 Qershor, 2022

schedule 23:14 - 25 Qershor, 2022

Georgina Rodriguez dukej në formë të mirë teksa shijonte pushimet familjare në Mallorca me Cristiano Ronaldon dhe pesë fëmijët e tyre.

28-vjeçarja shkoi në Instagram për të ndarë një sërë fotosh të ëmbla nga udhëtimi, përfshirë një imazh mahnitës familjare.

Bukuroshja dukej e mahnitshme në një palë sytjena të zeza dhe pantallona të shkurtra të bardha, ndërsa mbante një çantë Louis Vuitton.

Që kur u takua me Ronaldon në vitin 2016 në një dyqan Gucci ku ajo ishte një asistente, Georgina ka ndjekur pesë herë fituesin e ‘Topit të Artë’ nga Madridi në Torino dhe më pas në Manchester, teksa ai u largua nga Real Madrid për Juventus dhe United.

Djali më i madh i Ronaldos, Cristiano Jr. lindi në Shtetet e Bashkuara në vitin 2010, por u kthye menjëherë në Madrid. Identiteti i nënës së tij nuk dihet.

Në qershor 2017, ylli i atëhershëm i Real Madridit i befasoi fansat me lajmin se kishte mirëpritur binjakët Eva dhe Mateo përmes një nëne surrogateje, dhe vetëm një muaj më vonë ai dhe Georgina njoftuan se prisnin fëmijën e tyre të parë së bashku.

Më pas Georgina solli në jetë vajzën e tyre Alana më 12 nëntor 2017, me sportistin që e bëri të ditur lajmin në Instagram duke shkruar: “Alana Martina sapo ka lindur”.

Në tetor 2021, çifti zbuloi se prisnin binjakë, por në mënyrë tragjike djali i tyre vdiq në lindje më 18 prill, por vajza e tyre mbijetoi.

Muajin e kaluar, Georgina dhe Cristiano zbuluan se e kishin quajtur vajzën e tyre Bella Esmeralda.