Gashi bashkëpunim me Chris Brown, zbulohet data e publikimit

schedule09:43 - 16 Janar, 2020

schedule 09:43 - 16 Janar, 2020

Reperi shqiptar me famë botërore, Gashi prej disa ditësh ka paralajmëruar një bashkëpunim me Chris Brown.

Këtë gjë e bëri të ditur nëpërmjet një postimi në Instagram, ku shkruante se kënga e re, “Safety” do të vijë në duet me Brown.

Gashi nuk zbuloi më tepër detaje, megjithatë së fundmi i ka treguar qartë të gjitha.

Reperi ka publikuar një foto në Instagram dhe në të zbulon datën e hedhjes në treg të këngës.

 

Ai ka treguar se me 24 janar do ta sjell bashkëpunimin me reperin me fame botërore Chris Brown, si dhe Afro B dhe Dj Snake.

Duke pasur parasysh se artistët me të cilët do të bashkëpunojë janë shumë të suksesshëm, kjo këngë pritet të jetë një super hit./abcnews.al