Furgoni pa shofer futet brenda një marketi në Librazhd

schedule10:32 - 4 Tetor, 2022

schedule 10:32 - 4 Tetor, 2022

Një furgon është futur brenda një marketi në Librazhd. Mësohet se automjeti ishte pa shofer dhe për pak është shmangur edhe tragjedia.

Si pasojë e incidentit, dyqani në pronësi të Aqif Dautit ka pësuar dëme materiale.

Sa i përket shoferit, mësohet se ai kishte zbritur të pyeste për furnizimin me mall të dyqanit dhe e kishte lënë automjetin ndezur tek dera e biznesit. /abcnews.al/