Fshin ndjekësit nga Instagrami, Elita Rudi tregon arsyen

schedule16:05 - 21 Janar, 2021

schedule 16:05 - 21 Janar, 2021

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Elita Rudi është një prej emrave më të përfolur të momentit. Ajo është shumë e komentuar veçanërisht për jetën e saj private.

Ndonëse është e shkëputur nga televizioni, Elita është shumë aktive në rrjetet sociale.

Përmes postimit të fundit, ajo i ka surprizuar të gjithë, duke treguar se ka bërë unfollow shokët dhe shoqet e saj në Instagram.

Megjithatë kjo sipas moderatores, është vetëm derisa të përfundoi loja shpërblyese. l.k/abcnews.al