FSHF publikon çmimet e biletave për ndeshjen ndaj San Marinos (FOTO LAJM)

schedule12:04 - 6 Shtator, 2021

schedule 12:04 - 6 Shtator, 2021

Kombëtarja shqiptare pas fitores ndaj Hungarisë, do të përballet me San Marinon, e cila do të zhvillohet mbrëmjen e së mërkurës, në orën 20:45 për kualifikueset e Botërorit Katar 2022.

FSHF ka publikuar edhe çmimet e biletave: Çmimet e biletave variojnë nga 500 lekë të rinj që janë të inkuadruar pas porte dhe çmimi më i lartë është në tribunën VIP me koston e 12,000 lekësh të reja. /abcnews.al/

NJOFTIMI I PLOTË:

𝑱𝒆𝒎𝒊 𝒈𝒂𝒕𝒊 𝒑𝒆̈𝒓 𝒔𝒇𝒊𝒅𝒆̈𝒏 𝒆 𝒓𝒓𝒂𝒅𝒉𝒆̈𝒔❗️

𝑺𝒉𝒒𝒊𝒑𝒆̈𝒓𝒊 🇦🇱 – 🇸🇲 𝑺𝒂𝒏 𝑴𝒂𝒓𝒊𝒏𝒐
8️⃣ 𝒔𝒉𝒕𝒂𝒕𝒐𝒓 𝟐𝟎𝟐𝟏
🕘 𝟐𝟎:𝟒𝟓
🏟 “𝑬𝒍𝒃𝒂𝒔𝒂𝒏 𝑨𝒓𝒆𝒏𝒂”
🎟 𝒃𝒊𝒍𝒆𝒕𝒂𝒕 𝒎𝒖𝒏𝒅 𝒕’𝒊 𝒃𝒍𝒊𝒏𝒊:
🌐 𝒐𝒏𝒍𝒊𝒏𝒆: 𝒃𝒊𝒍𝒆𝒕𝒂.𝒇𝒔𝒉𝒇.𝒐𝒓𝒈
🏟 “𝑨𝒊𝒓 𝑨𝒍𝒃𝒂𝒏𝒊𝒂”
🏟 “𝑺𝒆𝒍𝒎𝒂𝒏 𝑺𝒕𝒆̈𝒓𝒎𝒂𝒔𝒊”
🏟 “𝑬𝒍𝒃𝒂𝒔𝒂𝒏 𝑨𝒓𝒆𝒏𝒂”
𝑱𝒖 𝒑𝒓𝒆𝒔𝒊𝒎 𝒏𝒆̈ 𝒔𝒕𝒂𝒅𝒊𝒖𝒎 🦅🇦🇱❤️