FSHF bie në grackë, shkodrani konkurron me videon e… Hachim Mastour

schedule10:11 - 24 Mars, 2020

schedule 10:11 - 24 Mars, 2020

Kur thuajse gjithë shqiptarët ndodhen në izolin, FSHF mendoi të niste një konkurs me fëmijët , të cilët do tregonin aftësitë e tyre duke luajtur në shtëpi. Video të shumta janë dërguar dhe tashmë po publikohen edhe në rrjetet sociale, siç ndodhi sot.

Është e pamundur të shmangen hileqarët, sikurse ka ndodhur me njërin prej garuesve. FSHF e prezanton si Klejdis Sylja në video (u fshi më vonë nga rrjetet sociale), por në fakt video nuk është e tij. Duket e çuditshme se si është pranuar në konkurs, duke qenë se video është e prerë dhe qartazi duket se nuk është fëmijë.

Gjithsesi në FSHF kanë rënë në grackë dhe e kanë publikuar videon, që është postuar disa ditë më parë nga ish-lojtari i Milanit, Hachim Mastour, i cili dikur cilësohej si pasuesi i Lionel Messi, por kurrë nuk i tregoi cilësitë dhe së fundmi është pjesë e Reggina në Serie C. / abcnews.al

View this post on Instagram

I miss football so much! 😫 stay safe and positive everything will be good #stayathomechallenge ✌🏽

A post shared by Hachim Mastour (@fantasyhachi) on