Franceska Jace s’i lë vend imagjinatës, shfaqet më tërheqëse se kurrë

schedule12:26 - 9 Korrik, 2020

schedule 12:26 - 9 Korrik, 2020

Franceska Jace ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me fotot provokuese që ndan në rrjete sociale, e për pasojë është një ndër personazhet publik më të komentuar.

Ish-banorja e Big Brother është kujdesur gjithmonë që në daljet e saj të shfaqet sa më e kuruar, ku nuk nguron të tregojë linjat perfekte trupore, dhe për këtë ka marrë gjithmonë vëmendjen e mediave dhe fansave.

 

View this post on Instagram

 

🧡

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

 

Së fundmi, ajo ka bërë sërish që të gjithë të kthejnë sytë nga vetja, teksa ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram, ku pozon e veshur me bikini, duke treguar edhe njëherë se mbetet një ndër modelet më simpatike shqiptare. “I vure zjarrin Instagramit”, ka qenë një ndër komentet e shumta që ka marrë bukuroshja nga Vlora. /abcnews.al/