Françeska Jace s’i lë vend imagjinatës, pozon tërësisht e zhveshur

schedule10:19 - 4 Gusht, 2020

schedule 10:19 - 4 Gusht, 2020

Franceska Jace është një ndër modelet më të komentuara shqiptare. Ish-banorja e Big Brother është kujdesur gjithmonë që në daljet e saj të shfaqet sa më e kuruar, ku nuk nguron të tregojë linjat perfekte trupore, dhe për këtë ka marrë gjithmonë vëmendjen e mediave dhe fansave.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh ka ndarë foto mjaft provokative me ndjekësit. Së fundmi, modelja ka bërë që sërish të kthehet nga ajo me foton e fundit që ka publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

#onset🎥🎬 #nomakeup @iambeati 👏

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Françeska i ka lënë pa fjalë të gjithë, teksa ka pozuar tërësisht e zhveshur, ku sigurisht nuk kanë munguar as komentet e shumta nga fansat e saj. /abcnews.al/