FOTOLAJM/ Të gjithë në këmbë për Kombëtaren, Rama shijon ndeshjen në “Air Albania”

schedule21:07 - 20 Nëntor, 2023

schedule 21:07 - 20 Nëntor, 2023

Tifozat kuq e zi ka ndezur atmosferën në stadiumin “Air Albania”, ku po luhet edhe ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe.

Në këtë sfidë nuk ka munguar edhe kryeministri Edi Rama, i cili është shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda Rama.

Kombëtarja jonë pret në “Air Albania”, Ishujt Faroe, në përballjen e fundit të vlefshme për kualifikueset e Kampionatit Evropian të futbollit, Euro 2024, përballje, e cila luhet thjeshtë për formalitet dhe për të festuar kualifikimin për herë të dytë, në fazën finale të këtij kompeticioni.