FOTO/ Zhduket lojtari argjentinas, makina e tij është gjetur e shkatërruar

schedule21:43 - 20 Mars, 2023

schedule 21:43 - 20 Mars, 2023

Sulmuesi i Colon Santa Fe, Brian Fernandez është zhdukur për më shumë se një javë dhe makina e tij është gjetur e shkatërruar.

Makina e zhdukur e lojtarit të Colon Santa Fe, Brian Fernandez

Siç shihet edhe në fotot makinës së tij i janë thyer xhamat, ndërsa mungonin rrotat.

28-vjeçari ishte lënë jashtë skuadrës javën e kaluar, me trajnerin që e ndëshkoi për mungesën në stërvitje.

Makina e zhdukur e lojtarit të Colon Santa Fe, Brian Fernandez

Fernandez nënshkroi për Colon në janar 2020, por një sërë problemesh duke përfshirë përdorimin e drogës dhe çështje të tjera me femrat, ai u arrestua tetorin e kaluar për shkak të sherrit në një stacion autobusi.

Pavarësisht kësaj, klubi i dha atij vetëbesim, duke rinovuar kontratën e tij vitin e kaluar deri në verën e vitit 2023. /G.D abcnews.al/

Burimi: Sport24