FOTO/ Vetëm 2-vjeç dhe me ide të qarta për të ardhmen, Ajola Xoxa tregon sa është rritur Kajan

schedule16:15 - 24 Nëntor, 2020

schedule 16:15 - 24 Nëntor, 2020

Bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj, Ajola Xoxa është shumë aktive në rrjetin social, Instagram.

Ajo poston herë pas here foto nga më artistiket që tërheqin vëmendjen e ndjekësve.

Mirëpo, sot si rrallëherë, Ajola ka publikuar një foto të të birit, i cili shfaqet në veprën e artit “Bukurshkrimi”, të realizuar nga artisti Adrian Paci.

“Biri ❤️ ne vepren e artit publik “Bukurshkrimi”, nga artisti Adrian Paci, kuruar dhe realizuar nga Harabel Contemporary”, ka shkruar ajo.

Ndërkohë, Kajan, i cili një muaj më parë festoi dyvjetorin e lindjes duket se është rritur shumë dhe mesa duket që tani ka filluar të tregojë që i pëlqen arti. l.k/abcnews.al