FOTO/ Vëllezërit Xhaka në zi, futbollistët humbin njeriun e shtrenjtë të familjes

schedule14:09 - 7 Prill, 2022

schedule 14:09 - 7 Prill, 2022

Futbollistët e njohur Taulant dhe Granit Xhaka kanë ndarë një lajm të hidhur me ndjekësit e tyre në rrjete sociale.

Një person shumë i dashur për ta, gjyshja, është ndarë nga jeta.

Të dy vëllezërit kanë publikuar në rrjete sociale nga një foto me gjyshen e ndjerë, së bashku me një dedikim nga secili.

“Pusho e qetë gjyshe, do të jesh gjithmonë në zemrën time. Do të më mungosh”- janë fjalët e tyre krahas fotove.