FOTO/ Tuna shfaqet për herë të parë pas lajmeve se është ndarë nga Patrisi

schedule21:20 - 22 Janar, 2021

schedule 21:20 - 22 Janar, 2021

Prej kohësh, Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha kanë qenë çifti më i diskutuar në shtypin rozë. Që në momentin që u dyshua për një ndarja mes tyre, kanë gjithmonë e më shumë të diskutuar.

Ndërkohë këngëtarja ka preferuar të mos jetë aktive gjatë këtyre muajve në rrjete sociale dhe hera e fundit që kishte postuar ishte në nëntor të vitit 2020.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗧𝗨𝗡𝗔 (@tunasejdi)

Por së fundmi, Tuna ka publikuar një foto në Instastory, duke treguar se është në Mavror, ku po shijon pushimet e dëborën dhe duket se nuk po e vret aspak mendjen nga ndarja./abcnews.al