FOTO/ Tayna pozon gjysmë nudo: Më frymëzoj këngëtarja e njohur shqiptare

schedule19:23 - 18 Tetor, 2020

schedule 19:23 - 18 Tetor, 2020

Reperja e njohur, Tayna i ka surprizuar të gjithë me fotot e fundit të publikuara në Instagram. Ajo ka pozuar e veshur me një palë xhinse në ngjyrat bardhezi, e ulur dhe e buzëqeshur.

Ndonëse gjysmë nudo, Tayna ka treguar se është frymëzuar nga këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa.

“@dualipa më bëri që ta bëj këtë”, ka shkruar reperja krah postimit, ku duket njëjtë si versioni i fotove të Duas.

Kujtojmë se kënga e fundit e Taynës është ‘Qeqe’, e cila u kthye menjëherë në një hit. l.k/abcnews.al

View this post on Instagram

@dualipa made me do it🥰

A post shared by Tayna (@tayna) on