FOTO/”Si dy pika uji”, Victoria Beckham prezanton për herë të parë motrën e saj

schedule21:37 - 26 Shtator, 2022

schedule 21:37 - 26 Shtator, 2022

Victoria Beckham mund të jetë duke kaluar një periudhë të vështirë kohët e fundit, megjithatë gjen mënyra për të shpëtuar nga situatat e ndërlikuara.

Gjatë fundjavës, Victoria ishte me familjen e saj në shtëpinë e saj në Cotswolds dhe ndau fotot e familjes. Të dielën, ajo postoi disa foto nga një darkë speciale, me bashkëshortin e saj, djalin Romeo, prindërit e saj, Jackie dhe Anthony Adams, si dhe vëllain e saj Christian dhe dy mbesat e saj, Tallulah dhe Libby.

“Momente të veçanta familjare. Ju dua shumë të gjithëve”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e një fotoje të të gjithëve të ulur rreth një tavoline të madhe. Në një tjetër foto, ne shohim Victoria Beckham pranë motrës së saj Louise dhe mamasë së tyre Jackie. “Ju dua të dyve”, ka shkruar stilistja.

Në të njëjtën kohë, Victoria Beckham ndau një imazh të saj si fëmijë, me të cilin shprehu padurimin e saj për fundjavën e modës në Paris.

Dizajnerja ishte një vajzë e vogël goxha e lezetshme, siç shihet në foton që ka shpërndarë dhe dashuria e saj për modën ka qenë e dukshme që atëherë./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)