FOTO/ Sharmante dhe plot “class”, deputetja e LSI tërheq vëmendjen e kolegut përpara seancës

schedule14:26 - 16 Korrik, 2020

schedule 14:26 - 16 Korrik, 2020

Seanca e sotme ka qenë në qendër të mediave për shkak të mospërdorimit të maskave nga ana e deputetëve. Në këtë vazhdë ka ngjallur edhe shumë reagime.

Mirëpo, duket se gjithçka nuk është mbyllur me kaq, pasi pamja e jashtme ka tërhequr vëmendjen edhe para hyrjes në parlament.

Ka qenë hijeshia e deputetes së LSI Ediola Braha, e cila ka bërë që kolegu i saj Xhemal Qefalia të kthej kokën.

Nuk dihet se cila ka qenë arsyeja konkrete që ky i fundit ka bërë këtë veprim, por foto lë të kuptohet se një mundësi është kurimi deri në detaj në “look” i Brahës, duke dominuar sharmi dhe klasi i saj. /abcnews.al