FOTO/ “Sa ditë e bukur”, Georgina i tërbon të gjithë me foton e fundit

schedule18:18 - 9 Korrik, 2020

schedule 18:18 - 9 Korrik, 2020

Georgina Rodriguez e ka të pamundur të qëndrojë larg vëmendjes së mediave. Partnerja e Cristiano Ronaldo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale dhe çdo foto e saj, përbën lajm.

Fotoja më e fundit e publikuar nga bukuroshja spanjolle, nuk përbën përjashtim. Me bikini “leopard”, Georgina ka postuar një ‘selfie’ në Instagramin zyrtar të saj, aty ku shkroi: “Sa ditë e bukur”.

Fansat e saj nuk e kishin vëmendjen te moti apo te dita e bukur siç shkroi Georgina, por të gjithë komentuan për format e saj seksi, pasi fotoja e publikuar, është shumë pranë hireve të bukuroshes spanjolle./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

???? feliz día ????

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on