FOTO/Puthje e nxehtë, Enca shfaqet në momente intime me partnerin

schedule13:20 - 11 Korrik, 2022

schedule 13:20 - 11 Korrik, 2022

Këngëtarja shumë e përfolur, Enca Haxhiu është me pushime në Mykonos, ku duket se po relaksohet vërtetë. Gjatë kësaj kohe, ajo nuk nguron të ndajë foto dhe video në rrjetet sociale.

Mirëpo, këtë herë këngëtarja duket se nuk është mjaftuar vetëm me linjat e saj të nxehta. Ajo si rrallëherë ka postuar në Instastory një foto, ku shfaqet teksa puth partnerin.

Në këtë mënyrë, Enca ka konfirmuar edhe lidhjen e dashurisë. Epo tani nuk na mbetet veçse të presim që të shohim portretin e partnerit./abcnews.al