FOTO/ Mbyllen pjesët e para në Champions, këto janë rezultatet

schedule21:49 - 3 Nëntor, 2021

schedule 21:49 - 3 Nëntor, 2021

Kanë përfunduar pjesët e parë të Champions League.

Liverpool ka shokuar Atl Madrid duke realizuar 2 gola me Jota dhe Mane.

PSG udhëheq 1-2 në transfertë ndaj Leipzig, ndërsa Man City po barazon 1-1 me Club Brugge.

Ndërkohë, Inter po barazon pa gola me Sheriff, ndërsa Dortmund po fiton 1-0 ndaj Ajax. Sportigun i Lisbonës udhëheq 3-0 ndaj Besiktas. /abcnews.al/