FOTO/ Loredana ka një kërkesë të çuditshme për Elvana Gjatën

schedule15:51 - 18 Maj, 2022

schedule 15:51 - 18 Maj, 2022

Elvana Gjata është padyshim një ndër artistet më të mira. Ajo është kthyer në një burim frymëzimi jo vetëm për fansat e saj por dhe për personazhe të njohur. Ndër ta është dhe Loredana, reperja shqiptare që ka ndërtuar një karrierë të suksesshme në Zvicër.

Loredana ka komentuar në një prej fotove të Elvanës, shkrepur nga sfilata që mbajti dy ditë më parë stilisti Valdrin Sahiti. “Martona meniher me ty”, ka shkruar Loredana krahas fotos duke treguar kështu admirimin që ka për këngëtaren e njohur.

Loredana sapo shprehu hapur dëshirën për tu “martuar”