FOTO/ “Leku letër”, Alketa Vejsiu shpenzon shumën marramendëse vetëm për një fustan

schedule12:38 - 10 Shkurt, 2021

schedule 12:38 - 10 Shkurt, 2021

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu është gjithmonë e kuruar në daljet e saj televizive. Ajo kujdeset deri në detaj, dukje i dhënë një rëndësi të madhe pamjes së jashtme. Padyshim si një nga emrat më të kërkuar në treg, Alketa shpenzon shuma të mëdha parash me brendet më të njohur të momentit.

 

Së fundmi, për paraqitjen e saj në emision, Alketa shpenzoi plot 2585 euro vetëm për fustanin dhe sandalet. Ajo veshi fustanin e brendit “Balmain”, i cili kushtoi 1790 euro, ndërsa e kombinoi me një palë sandale “Gianvito Rossi” me çmim 795 euro.

Pavarësisht shumës së madhe së shpenzoi, Alketa arriti të tërheq edhe këtë herë vëmendje me pamjen e saj.l.k/abcnews.al