FOTO/ Lei Kraja prezanton për here të parë motrën dhe ka një pyetje

schedule15:18 - 19 Janar, 2021

schedule 15:18 - 19 Janar, 2021

Moderatorja Lei Kraja ka prezantuar për herë të parë motrën e saj. Ajo është shpërngulur prej vitesh në Shqipëri, për të vazhduar karrierën dhe duket se kjo e fundit i mungon shumë.

Lei ka postuar në rrjete sociale një foto me motrën e saj, që quhet Miriam dhe nuk e dimë nëse është më e madhe apo më e vogël se moderatorja.

Në foton e publikuar dy motrat shfaqen pranë njëra-tjetrës dhe Lei ka pyetur ndjekësit e saj nëse ngjasojnë apo jo me njëra-tjetrën.

Pjesa më e madhe e tyre thonë se ngjajnë bashkë dhe në fakt motrat kanë shumë tipare të njëjta. Ato të dyja kanë tipare të errëta dhe duken si hija e njëra-tjetrës. l.k/abcnews.al