FOTO LAJM/ Rama zbërthehet pas kuintave, detaji që ra në sy

schedule14:06 - 24 Nëntor, 2022

schedule 14:06 - 24 Nëntor, 2022

Kryeministri Rama ka publikuar një foto sëfundmi, e cila sipas tij është shkrepur në zyrën e tij, fill pasi përfundoi fjalimin 48 minutësh në mbrojtje të projektit të debatueshëm për Portin e Durrësit.

“Prapaskenë pas Kuvendit – I sapodalë nga zhytja në histori për #Durrësin2030”, shkruan Rama në Facebook, ndërsa shihet se është zbërthyer tërësisht, me këmishën e dalë dhe disa kopsa të saj të hapura. Bie në syu fakti se Rama nuk mban kanotiere poshtë këmishës. /abcnews.al