Foto/Ja viktimat e aksidentit në Fier

schedule12:46 - 9 Prill, 2018

schedule 12:46 - 9 Prill, 2018

Janë identifikuar të tre viktimat e aksidentit të rëndë në Varibop të Fierit. Në një verifikim te plotë të dokumentacionit dhe me ndihmen e familjareve, policia njoftoi se viktima janë  kushërinjte Fisnik Murataj 32 vjec,  Agustin Murataj 30 vjeç dhe e fejuara e njërit prej viktimave, shtetësja e huaj Nazia Ahmet 34 vjeçe. /abcnews.al