FOTO/ Hygerta Sako me tone të ashpëra ndaj Edy Rejas: Ekipi me cilësi negative që i injekton trajneri

schedule11:47 - 28 Shtator, 2022

schedule 11:47 - 28 Shtator, 2022

Shqipëria ditën e djeshme pësoi golin e barazimit në secondat e fundit të ndeshjes ndaj Islandës, e vlefshme për grupet e Ligës së Kombeve.

Pas këtij rezultati, reagimet ishin të shumta dhe negative, ku të gjithë sulmonin trajnerin Edi Reja dhe performancën e dobët të ekipit në këtë turne.

Një nga këto reagime, vjen nga Hygerta Sako, gazetarja sportive e cila hidhet me tone të ashpëra ndaj teknikut italian dhe ekipit./ h.ll/abcnews.al

Reagimi i plotë: