FOTO/ Eros Grezda ka me çfarë krenohet, Oriola Marashi në version kolumbian

schedule19:39 - 2 Mars, 2021

schedule 19:39 - 2 Mars, 2021

Oriola Marashi, partnerja e futbollistit Eros Grezda, shfaqet ndryshe këtë herë. Modelja i habit ndjekësit e saj dhe i bën nostalgjikë.

“Rosario Montes”, shkruan Oriola, në versionin e saj kolumbian. Bukuroshja ngjan goxha me personazhin e telenovelave, të luajtur nga aktorja, Zharick Leon.

 

“Pasión de Gavilanes” ka qenë një nga telenovelat e para të transmetuara në televizionet tona. Oriola Marashi na e kujtoi sërish dhe vuri në dukje edhe një herë bukurinë e saj… /abcnews.al