FOTO/Era Istrefi dhe Don Xhoni shfaqen shumë pranë njëri-tjetrit dhe paralajmërojnë këngën e re

schedule21:03 - 26 Shtator, 2022

schedule 21:03 - 26 Shtator, 2022

Këngëtarja e njohur,  Era Istrefi, ka bashkuar forcat me reperin Don Xhon. Dyshja pritet të publikojnë këngën e tyre më të re dhe lajmin e kanë ndarë me të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale.

Ata kanë postuar disa foto në Instagram, ku shfaqen së bashku nga xhirimet e klipit, të cilat janë kryer këto ditë.

“Ne vendosëm ndjenjat e vjeshtës, shihemi të enjten në 23:59”, kanë shkruar artistët.

Ndërkohë, fansat mezi po e presin këngën, e cila padyshim do të jetë një hit i vërtetë./abcnews.al