FOTO/ E ulur mbi prehrin e partnerit, Adriana Matoshi merr dedikimin e veçantë për Krishtlindje

schedule19:04 - 25 Dhjetor, 2021

schedule 19:04 - 25 Dhjetor, 2021

Deputetja dhe aktorja, Adriana Matoshi po shijon një periudhë relativisht të mirë. Kjo pasi arriti të përballonte me sukses operacionin në tru.

Ajo po vijon të jetojë lidhjen e dashurisë me futbollistin Keith Groeneveld. Ky i fundit i ka bërë pak më parë edhe një dedikim tepër emocionues.

Futbollisti postoi një fotografi përkrah aktores shqiptare, ku të dy shfaqen shumë elegant, teksa Adriana qendron e ulur në prehrin e tij.

“Gjithçka që dua për Krishtlindje je ti”, ka shkruar Keith krahas fotos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Keith Owen Groeneveld (@kidoisthename)

Kujtojmë që pas nëntë vitesh Adrianës iu rikthyer tumori dhe se iu desh t’i nënshtrohej një ndërhyrjeje, e cila rezultojë e suksesshme./abcnews.al